Title
by Americanbulls.com LLC
Title
Son Güncelleme
20.06.2019
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseSTOCKHOLM
  FN ALL SHARE ISKSENETTE KAL173.58174.49173.58174.49+1.29
 
^OMX  
STO OMX INDEXSENETTE KAL1,617.451,632.831,617.451,628.29+0.99
 
^OMXN40  
OMX NORDIC 40SENETTE KAL1,556.541,563.851,552.301,557.96+0.54
  OMXS30 ASKSENETTE KAL1,609.061,663.661,406.731,627.80+1.03
  OMXS30 BIDSENETTE KAL1,609.061,663.661,406.731,626.89+1.03
  OMXS30 EXPSENETTE KAL1,617.241,629.531,617.241,628.70+1.02
  OMX STOCKHOLM 30 NEXT_PISENETTE KAL293.18295.03293.18293.74+0.75
  OMX STOCKHOLM 30 NEXT_GISENETTE KAL425.76428.45425.76426.57+0.75
 
^OMXS60  
OMX STOCKHOLM 60_GI INDEXSENETTE KAL299.39300.99299.32300.05+0.94
  OMX STOCKHOLM 60 CAP_GISENETTE KAL319.69321.40319.62320.39+0.94
  OMX STOCKHOLM 60 CAP_PISENETTE KAL199.77200.84199.73200.21+0.94
  OMX STOCKHOLM 60_PISENETTE KAL187.49188.49187.45187.90+0.94
  SX BENCHMARK CAPSENETTE KAL1,284.401,296.921,284.401,292.46+0.86
  SX BENCHM GISENETTE KAL1,100.901,111.631,100.901,107.81+0.86
  OMX STO M C GINAKİTTE KAL441.86443.11439.03439.03-0.42
  OMX STO M C PINAKİTTE KAL900.03902.60894.27894.27-0.42
 
^OMXSPI  
SX ALL SHARE PIAL616.98619.70616.88617.34+0.65
  OMX STO S C GISENETTE KAL393.50394.63391.36391.36-0.42
  OMX STO S C PISENETTE KAL866.66869.15861.94861.94-0.42
  OMX STOCKHOLM OIL & GAS GI INDEXSENETTE KAL1,751.091,810.551,751.091,803.43+4.98
  OMX STOCKHOLM OIL & GAS PI INDEXSENETTE KAL1,682.581,739.721,682.581,732.88+4.98
  OMX STOCKHOLM BASIC MATERIALS GI INDEXSENETTE KAL2,007.722,021.161,991.041,992.24+0.11
  OMX STOCKHOLM BASIC MATERIALS PI INDEXSENETTE KAL1,605.691,616.431,592.351,593.30+0.11
  OMX STOCKHOLM CHEMICALS GI INDEXNAKİTTE KAL4,790.744,867.244,777.994,777.99+0.81
  OMX STOCKHOLM CHEMICALS PI INDEXNAKİTTE KAL3,973.764,037.223,963.193,963.19+0.81
  OMX STOCKHOLM BASIC RESOURCES GI INDEXSENETTE KAL1,856.301,867.951,837.971,841.00+0.03
  OMX STOCKHOLM BASIC RESOURCES PI INDEXSENETTE KAL1,479.501,488.791,464.891,467.31+0.03
  OMX STOCKHOLM INDUSTRIALS GI INDEXSENETTE KAL2,479.022,509.852,479.022,501.34+1.72
  OMX STOCKHOLM INDUSTRIALS PI INDEXSENETTE KAL1,967.861,992.331,967.861,985.58+1.72
  OMX STOCKHOLM CONSTRUCTION&MATERIALS GI INDEXSENETTE KAL3,396.603,427.263,393.843,394.44+0.45
  OMX STOCKHOLM CONSTRUCTION&MATERIALS PI INDEXSENETTE KAL2,741.012,765.762,738.792,739.27+0.45
  OMX STOCKHOLM INDUSTRIAL GOODS&SERV GI INDEXSENETTE KAL2,356.562,388.732,356.562,383.84+2.05
  OMX STOCKHOLM INDUSTRIAL GOODS&SERV PI INDEXSENETTE KAL1,860.741,886.141,860.741,882.28+2.05
  OMX STOCKHOLM CONSUMER GOODS GI INDEXSENETTE KAL2,982.292,991.292,973.362,975.46+0.24
  OMX STOCKHOLM CONSUMER GOODS PI INDEXSENETTE KAL2,367.882,375.032,360.802,362.47+0.24
  OMX STOCKHOLM AUTOMOBILES & PARTS GI INDEXSENETTE KAL1,766.471,785.291,764.901,765.18-0.03
  OMX STOCKHOLM AUTOMOBILES & PARTS PI INDEXSENETTE KAL1,449.671,465.121,448.391,448.62-0.03
  OMX STOCKHOLM FOOD & BEVERAGE GI INDEXSENETTE KAL3,579.633,610.583,577.653,588.52+0.18
  OMX STOCKHOLM FOOD & BEVERAGE PI INDEXSENETTE KAL3,201.283,228.963,199.513,209.23+0.18
  OMX STOCKHOLM PERSONAL&HOUSEHOLD G GI INDEXNAKİTTE KAL3,180.353,189.223,164.733,170.70+0.28
  OMX STOCKHOLM PERSONAL&HOUSEHOLD G PI INDEXNAKİTTE KAL2,482.532,489.462,470.352,475.01+0.28
  OMX STOCKHOLM HEALTH CARE GI INDEXSENETTE KAL2,859.212,873.952,857.832,859.91+0.48
  OMX STOCKHOLM HEALTH CARE PI INDEXSENETTE KAL2,363.812,376.002,362.672,364.39+0.48
  OMX STOCKHOLM HEALTH CARE GI INDEXSENETTE KAL2,859.212,873.952,857.832,859.91+0.48
  OMX STOCKHOLM HEALTH CARE PI INDEXSENETTE KAL2,363.812,376.002,362.672,364.39+0.48
  OMX STOCKHOLM CONSUMER SERVICES GI INDEXNAKİTTE KAL1,384.931,388.311,372.801,376.49-0.23
  OMX STOCKHOLM CONSUMER SERVICES PI INDEXNAKİTTE KAL1,032.091,034.611,023.041,025.80-0.23
  OMX STOCKHOLM RETAIL GI INDEXNAKİTTE KAL1,302.951,304.971,289.041,296.93+0.02
  OMX STOCKHOLM RETAIL PI INDEXNAKİTTE KAL954.60956.08944.41950.19+0.02
  OMX STOCKHOLM MEDIA GI INDEXNAKİTTE KAL796.18798.75784.02790.10-0.28
  OMX STOCKHOLM MEDIA PI INDEXNAKİTTE KAL623.09625.09613.57618.32-0.28
  OMX STOCKHOLM TRAVEL & LEISURE GI INDEXNAKİTTE KAL3,039.073,062.482,986.623,003.20-1.27
  OMX STOCKHOLM TRAVEL & LEISURE PI INDEXNAKİTTE KAL2,446.772,465.622,404.542,417.89-1.27
  OMX STOCKHOLM TELECOMMUNICATIONS GI INDEXSENETTE KAL1,621.211,622.881,609.231,609.23+0.01
  OMX STOCKHOLM TELECOMMUNICATIONS PI INDEXSENETTE KAL1,041.951,043.021,034.251,034.25+0.01
  OMX STOCKHOLM TELECOMMUNICATIONS GI INDEXSENETTE KAL1,621.211,622.881,609.231,609.23+0.01
  OMX STOCKHOLM TELECOMMUNICATIONS PI INDEXSENETTE KAL1,041.951,043.021,034.251,034.25+0.01
  OMX STOCKHOLM UTILITIES GI INDEXNAKİTTE KAL361.38368.46360.87366.12+1.31
  OMX STOCKHOLM UTILITIES PI INDEXNAKİTTE KAL361.38368.46360.87366.12+1.31
  OMX STOCKHOLM UTILITIES GI INDEXNAKİTTE KAL361.38368.46360.87366.12+1.31
  OMX STOCKHOLM UTILITIES PI INDEXNAKİTTE KAL361.38368.46360.87366.12+1.31
  OMX STOCKHOLM FINANCIALS GI INDEXSENETTE KAL2,704.532,711.652,684.272,684.27-0.44
  OMX STOCKHOLM FINANCIALS PI INDEXSENETTE KAL1,916.821,921.871,902.461,902.46-0.44
  OMX STOCKHOLM BANKS GI INDEXAÇIK KAL2,027.522,033.602,002.182,005.71-0.63
  OMX STOCKHOLM REAL ESTATE GI INDEXSAT3,923.803,934.423,884.873,884.87-0.99
  OMX STOCKHOLM REAL ESTATE PI INDEXSAT3,179.683,188.283,148.133,148.13-0.99
  OMX STOCKHOLM FINANCIAL SERVICES GI INDEXSENETTE KAL3,162.573,177.143,155.223,155.22+0.17
  OMX STOCKHOLM FINANCIAL SERVICES PI INDEXSENETTE KAL2,463.902,475.252,458.172,458.17+0.17
  OMX STOCKHOLM TECHNOLOGY GI INDEXSENETTE KAL1,698.541,715.271,698.541,711.63+1.47
  OMX STOCKHOLM TECHNOLOGY PI INDEXSENETTE KAL1,368.111,381.581,368.111,378.65+1.47
  OMX STOCKHOLM TECHNOLOGY GI INDEXSENETTE KAL1,698.541,715.271,698.541,711.63+1.47
  OMX STOCKHOLM TECHNOLOGY PI INDEXSENETTE KAL1,368.111,381.581,368.111,378.65+1.47


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Swedishbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Swedishbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Swedishbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Swedishbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.