Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
21.10.2021
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
ARCOMAAL17.400017.450017.000017.4500+0.293,461
ARISEAL41.450042.550040.600041.7500+3.0930,099
ASAP.ST  
ASARINA PHARMAAL2.38002.50502.36502.4550+3.5941,628
ATT.ST  
ATTENDOAL37.100037.960036.800037.8800+2.1087,831
AXFO.ST  
AXFOODAL209.2000210.7000205.8000210.3000+1.30493,990
AZA.ST  
AVANZA BANK HOLDINGAL328.0000335.6000324.6000334.8000+1.45286,057
AZN.ST  
ASTRAZENECAAL1041.00001052.40001038.60001049.4000+0.83223,357
BINV.ST  
BIOINVENT INTERNATIONALAL34.420035.700034.160035.5200+3.2063,328
BIOS.ST  
BIOSERVO TECHNOLOGIESAL11.140011.580010.920011.5000+3.2318,429
BONG.ST  
BONGAL0.72800.76600.71000.7500+3.02140,890
BOTX.ST  
BOTNIA EXPLORATION HOLDINGAL14.900016.000014.700015.6000+4.7018,107
BULTENAL87.000089.100085.800088.5000+1.7260,377
CAPACENT HOLDINGAL46.200046.600045.500046.3000+0.227,344
CEVI.ST  
CELLAVISIONAL416.2000422.0000413.2000420.6000+1.115,966
DIST.ST  
DISTITAL135.5000143.5000131.0000142.0000+5.1927,146
DUNI.ST  
DUNIAL111.6000119.8000111.2000119.2000+12.45216,213
ELEKTAAL96.340099.020095.760098.0000+1.14881,728
EOLUS VINDAL161.1000164.5000157.9500163.8500+1.6486,943
ESSITYAL264.0000273.0000263.5000273.0000+3.418,609
ESSITY AKTIEBOLAG (PUBL)AL264.0000271.8000263.9000270.5000+2.151,638,652
EUROAFRICA DIGITAL VENTURESAL6.72006.89006.51006.7400+0.3036,693
EXPRES2ION BIOTECH HOLDINGAL40.000041.780039.640041.4400+2.98247,387
FUNDEDBYME CROWDFUNDING SWEDENAL1.42001.58001.42001.5800+11.276,053
FERROAMP ELEKTRONIKAL67.800069.100066.500068.5000+1.1813,607
FG.ST  
FASADGRUPPEN GROUPAL174.0000177.6000170.2000175.4000+0.8037,652
GCOR.ST  
GAMING CORPSAL3.07003.19003.03003.1500+2.6178,440
IRIS.ST  
IRISITYAL60.000064.000058.000063.9000+6.68112,444
KINNEVIKAL328.0000348.8000328.0000348.8000+4.318,896
KINNEVIKAL315.0000332.6500311.1500331.9500+4.141,026,853
LIFCOAL247.6000252.6000245.7000251.0000+1.05554,407
LINC.ST  
LINCAL88.100091.880087.700091.0000+3.2918,232
LINK PROP INVESTAL158.0000161.0000158.0000161.0000-0.62318
LOGS.ST  
LOGISTEAAL6.30006.70006.13006.7000+11.6738,220
MAXF.ST  
MAXFASTIGHETER I SVERIGEAL47.100050.200047.100050.2000+6.811,284
METACONAL3.90503.98503.86003.9800+1.92263,460
NEPA.ST  
NEPAAL82.000085.000082.000085.0000+3.6611,041
NORDIC FLANGES GROUPAL0.81000.96500.80500.8500+8.28250,521
NILS.ST  
NILSSON SPECIAL VEHICLESAL6.32006.38006.32006.3800+1.5998
SAABAL253.0000253.9000249.8000253.4000+0.48309,234
SAXLUND GROUP SUBSCR OPTAL0.03820.04000.03620.0400+8.111,742,858
SLEEP CYCLEAL72.400073.000069.850073.0000+0.83559
SOTKAMO SILVERAL1.94002.03001.90002.0250+10.41544,143
SOZAPAL23.060025.220023.060024.1400+1.0939,463
THULE GROUPAL437.6000449.2000431.6000449.2000+2.46266,538
THUNDERFUL GROUPAL62.000062.700061.400062.7000+1.1323,337
TOPRIGHT NORDICAL5.93006.49005.93006.3800+7.5978,579
TORSLANDA PROPERTY INVESTMENTAL19.600019.950019.550019.9500+1.7927,696
TRACTIONAL236.0000241.0000235.0000241.0000+2.12887
VITEC SOFTWARE GROUPAL472.5000480.5000466.5000480.0000+1.5931,044
WE ARE SPIN DYEAL10.850013.000010.850011.9000+12.8023,162
FirstPrev[1]2NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Swedishbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Swedishbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Swedishbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Swedishbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.