Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
19.02.2019
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
ACAD.ST  
ACADEMEDIAAL52.700053.500052.700053.1000+0.57285,823
ADDTECHAL189.6000191.0000187.4000189.8000+0.2137,385
ADVE.ST  
ADVENICAAL4.14004.20004.02004.2000+4.7413,485
AFRICA RESOURCESAL3.70004.26003.70004.0000+2.561,794
ARJOAL33.550035.100032.650034.7500+2.961,582,324
AWRD.ST  
AWARDITAL59.500061.900059.500061.9000+1.98169
BIOVICA INTERNATIONALAL8.70009.60008.70009.1000+4.6038,825
BRIOXAL5.50005.52005.30005.5200+0.7323,068
CAMX.ST  
CAMURUSAL66.500070.000066.500069.2000+3.9020,992
CONCORDIA MARITIMEAL10.650010.950010.600010.7500+1.9026,754
CLAS OHLSONAL78.850079.600078.250079.1000+0.32130,951
SCANDINAVIAN CHEMOTECHAL14.900018.000014.800017.5500+18.5854,674
DOME.ST  
DOME ENERGYAL17.100017.800017.100017.7960+4.684,571
FAG.ST  
FAGERHULTAL75.000075.800074.300075.8000+2.166,784
FIRE.ST  
FIREFLYAL44.800045.800044.600045.8000+2.4685,190
FRAM SKANDINAVIEAL84.100087.000083.100087.0000+3.451,752
G5EN.ST  
G5 ENTERTAINMENTAL122.9000124.6000121.1000124.1000+1.5574,251
GAPWAVESAL19.100020.550018.960020.1500+4.95108,213
HELIOSPECTRAAL6.68007.20006.58007.0800+5.99133,421
HEMF.ST  
HEMFOSA FASTIGHETERAL79.950081.350079.800080.5000+0.63635,135
HOFI.ST  
HOIST FINANCEAL39.950041.650039.550041.2000+3.00893,059
HOLMENAL188.0000189.4800186.8400188.2200+0.35112,528
IMMUNOVIAAL150.0000153.0000149.6000152.4000+0.6622,209
IMPC.ST  
IMPACT COATINGSAL6.82007.46006.65007.2900+9.13380,240
INTEGRUMAL11.300012.350011.050012.3500+9.295,675
INTRUMAL263.6000271.8000263.6000268.1000+1.71482,573
KDEV.ST  
KAROLINSKA DEVELOPMENTAL6.26006.40006.20006.4000+2.2415,295
NET INSIGHTAL2.11502.20002.07002.1350+0.231,196,506
NOTE.ST  
NOTEAL23.700024.500023.400024.3000+2.7564,607
NWG.ST  
NORDIC WATERPROOFING HOLDINGAL82.500083.500082.000083.5000+1.2111,172
ORES.ST  
INVESTMENT ORESUNDAL130.6000132.0000130.6000132.0000+1.0716,908
PANDOXAL158.0000159.6000157.2000158.2000+0.38626,332
RATOSAL24.700025.800024.700025.8000+4.457,514
SECURITASAL144.7500145.5500144.1000145.2500+0.76991,133
SOTKAMO SILVERAL4.65004.74504.65004.7450+0.964,100
STARBREEZE AAL1.41601.44201.35001.4400+1.69165,578
STORA ENSOAL133.5000135.5000132.5000135.0000+0.377,778
SWEDBANKAL209.5000211.4000209.0000210.8000+0.862,423,649
TETY.ST  
TETHYS OILAL82.730085.200082.730083.6000+0.65207,919
TRANSTEMA GROUPAL12.980014.680012.960013.3000+4.0738,173
VOLVOAL134.1000134.4500133.2000134.2000-0.193,339,229
WESC.ST  
WESCAL0.07080.07800.06920.0736+3.952,857,481
XBRANE BIOPHARMAAL42.650045.900042.300043.9500+2.217,229
XMBR.ST  
X MSCI BRAZIL ETFAL482.2500487.7000482.2500487.7000+1.99385
XMEM.ST  
X-TRACKERS MSCI EM ETFAL408.1000410.2000408.1000410.2000+0.51334
ZORDIXAL2.80003.20002.80003.2000+1.918,900





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Swedishbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Swedishbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Swedishbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Swedishbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.