Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
02.12.2022
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
AAK.ST  
AAK ShsAL176.2500177.8000175.0000177.7000+0.5721,211,000
Addtech Shs Class BAL155.5000158.9000153.9000157.5000+1.2247,661,900
ALM Equity Pref ShsAL85.900087.000085.900086.4000+0.70616,700
Aligro Planet Acquisition Company ShsAL93.400094.800093.400094.0000+0.6452,200
Arcane Crypto ShsAL0.03470.04320.03340.0368+6.057,851,589,000
ASAP.ST  
Asarina Pharma ShsAL0.89200.94000.89200.9200+0.771,078,000
Atrium Ljungberg Shs Class BAL170.1000176.0000168.9000172.7000+1.537,682,300
AUR.ST  
Auriant Mining ShsAL1.41001.45501.40001.4550+3.931,887,300
AZA.ST  
Avanza Bank Holding ShsAL214.8000222.2000212.2000219.0000+1.3946,308,400
BFG.ST  
Byggfakta Group Nordic HoldCo ShsAL43.300046.580042.540043.6400+3.468,854,900
BIOT.ST  
Biotage ShsAL190.0000195.2000187.8000192.8000+1.854,823,700
BMAX.ST  
Byggmax Group ShsAL48.820050.100048.760049.5400+1.479,145,100
Briox ShsAL4.20004.22004.04004.2200+11.641,010,500
ByggPartner Gruppen ShsAL30.000031.450029.700031.2000+3.652,350,800
CE.ST  
Cortus Energy ShsAL0.21500.23350.21250.2175+2.59414,756,000
CEVI.ST  
CellaVision ShsAL225.5000237.0000223.5000229.5000+1.77942,300
Checkin.com Group ShsAL32.600033.940031.700033.1200+0.611,443,800
CMH.ST  
Chordate Medical Holding ShsAL0.73850.79950.71900.7960+7.7114,758,800
COOR.ST  
Coor Service Management Holding ShsAL65.500065.800064.350065.6500+1.3118,848,500
CTT.ST  
CTT Systems ShsAL217.0000219.5000210.0000219.5000+0.69311,100
DIOS.ST  
Dios Fastigheter ShsAL78.250079.500077.000078.9000+1.6113,988,600
DOM.ST  
Dometic Groupinary SharesAL75.320077.020074.100077.0200+2.2657,335,500
DOXA.ST  
Doxa ShsAL4.54205.00004.41204.9700+6.2428,158,100
Ecoclime Group Shs Class BAL7.06007.30006.81007.3000+5.04762,200
Ekobot ShsAL6.26006.48005.80006.4800+8.00292,100
Eltel ShsAL9.10009.62009.10009.42000.002,722,400
Fastighetsbolaget Emilshus Pref ShsAL26.000026.150025.650026.1500+2.1586,000
Engcon Shs Class BAL67.500069.900066.200068.6500+2.0810,911,600
Eniro Group Pref Shs Class AAL0.66900.67500.65600.6700+0.3066,854,100
Ericsson Shs Class AAL72.400073.600071.900073.0000+0.831,092,400
ERMA.ST  
Enorama Pharma ShsAL4.10004.20004.06004.2000+2.4473,800
Essity Shs Class AAL261.0000266.0000261.0000264.5000+1.54445,600
FABG.ST  
Fabege ShsAL87.920090.640086.980088.9000+1.1159,338,100
FIL.ST  
Filo Mining ShsAL148.4000153.4000146.8000152.0000+2.561,380,400
Fingerprint Cards Shs Class BAL3.16003.40003.16003.3690+5.581,091,172,000
FLUO.ST  
FluoGuide ShsAL42.000043.500042.000042.9500+2.261,117,600
FM Mattson Mora Group Shs Class BAL49.000052.000049.000052.0000+4.94542,500
G5EN.ST  
G5 Entertainment ShsAL206.6000212.8000203.2000209.4000+1.063,331,600
Heliospectra ShsAL1.01501.43001.01501.1950+3.914,195,100
HM-B.ST  
Hennes & Mauritz Shs Class BAL118.7600121.2800117.8000120.7000+2.64419,637,000
Isofol Medical ShsAL0.59000.65000.59000.6170+3.01345,536,000
Intervacc ShsAL28.500029.000028.100028.9200+1.4713,415,400
Kjell Group ShsAL37.600038.700037.050037.8500-0.791,505,500
Klimator ShsAL2.40002.51002.40002.5000+4.173,655,500
Logistea Shs Class BAL10.660010.900010.660010.9000+2.251,171,000
Momentum Group Shs Class BAL57.000058.990056.550058.0000+1.7530,585,500
Netel Holding ShsAL33.600035.000033.000033.7500+0.45952,200
Nivika Fastigheter Shs Class BAL41.000043.050041.000041.3000+2.86419,700
NextCell Pharma ShsAL6.91007.94006.91007.6900+6.073,840,900
Oem International Shs Class BAL65.000067.000064.800067.0000+2.602,581,100
FirstPrev[1]2NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Swedishbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Swedishbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Swedishbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Swedishbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.