Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
23.06.2021
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
ADDVISE GROUPAL2.99503.06002.96003.0600+1.3270,575
AEC.ST  
AFRICA ENERGYAL1.66001.71001.66001.7100+1.602,247,002
AERO.ST  
SVENSKA AEROGEL HOLDINGAL0.83900.86200.83800.8500+1.55406,628
AINO.ST  
AINO HEALTHAL1.62001.90001.55001.8750+16.10126,029
AMASTEN FASTIGHETS PRFAL349.0000353.0000349.0000352.0000+1.15839
BOTX.ST  
BOTNIA EXPLORATION HOLDINGAL14.100014.400013.500014.3500+3.246,217
CRUNCHFISHAL41.700043.400040.950042.0000+0.2461,006
CLEAN MOTIONAL1.65501.77501.65501.7750+1.143,310
SCANDINAVIAN CHEMOTECHAL24.900025.300023.100025.3000+6.3025,835
EMPIR GROUPAL14.200015.400014.200015.4000+11.1934,584
ENQ.ST  
ENQUESTAL2.66002.76802.62402.7400+4.4212,261,210
FUNDEDBYME CROWDFUNDING SWEDENAL1.82001.92001.72001.8500+1.0955,856
FG.ST  
FASADGRUPPEN GROUPAL122.0000123.0000121.4000122.4000+0.9983,623
FOOTWAY GROUPAL24.000024.800022.800024.4000+2.098,194
GENOVA PROPERTY GROUP PRFAL130.5000131.0000130.5000131.0000+0.381,059
GRNG.ST  
GRANGESAL111.0000112.1000109.3000111.5000+0.36201,566
HAVSFRUN INVESTMENTAL24.550024.950024.550024.6000+0.204,261
IDOGENAL3.25003.77503.25003.5550+9.2264,628
IMPLEMENTA SOL BAL0.41200.44600.41200.4220+9.33129,026
INISSIONAL103.0000104.5000103.0000104.5000+1.95139
JETPAK TOP HOLDINGAL105.5000107.0000104.0000107.0000+1.421,190
KENH.ST  
KENTIMA HOLDINGAL3.38003.56003.26003.5000+5.4215,104
KLAR.ST  
KLARIA PHARMA HOLDINGAL8.78008.99008.62008.8000+0.2371,417
LEX.ST  
LEXINGTON COMPANYAL32.900034.800032.900033.6000+2.758,371
LIME.ST  
LIME TECHNOLOGIESAL328.8000335.8000322.2000331.0000+0.6758,113
LOHILO FOODSAL28.200029.900028.200029.5500+5.5415,311
LUMI.ST  
LUNDIN MININGAL73.600075.750071.700075.1500+2.381,238,105
MIPS.ST  
MIPSAL678.5000698.0000677.0000692.5000+2.0636,231
MOMENT GROUPAL0.74000.79000.72000.7780+4.431,143,854
NORDIC ENTERTAINMENT GROUPAL373.0000394.0000373.0000394.0000+2.6054
NEW WAVE GROUPAL99.0000100.200096.600099.8000+1.22113,219
NEWTON NORDIC SUBSCR OPTAL0.06360.07200.06160.0720+13.21149,328
NOBI.ST  
NOBIAAL73.100074.350072.550074.3000+1.99326,775
NEXSTIMAL43.720044.800043.580044.8000+0.221,090
ORTIVUSAL5.19005.65005.00005.6000+7.9017,657
POWERCELL SWEDENAL190.3000201.5000190.3000198.6000+4.36352,433
PEGROCO INVEST PRFAL90.000090.200085.800090.2000+5.622,041
PHARMACOLOG I UPPSALAAL9.00009.15008.90009.0500+0.5624,079
RO.ST  
ROLLING OPTICS HOLDINGAL2.93003.01502.93002.9750+1.5432,205
S2M.ST  
S2MEDICALAL6.24006.80006.23006.7700+8.4911,175
STAYBLE THERAPEUTICSAL7.18007.28007.16007.2600+1.116,904
STARBREEZE AAL1.25501.41501.25501.4150+12.755,826
STRAXAL3.99004.05003.94004.0500+1.5018,771
SVEDBERGS I DALSTORPAL46.900048.400046.600047.5000+1.2824,391
TCECUR SWEDENAL35.100039.900035.000038.2000+6.115,208
TETY.ST  
TETHYS OILAL61.200062.600061.200061.8000+1.15118,909
TF BANKAL155.6000160.0000155.4000159.8000+2.706,780
UPSALES TECHNOLOGYAL83.200085.800083.200085.8000+4.891,472
VEONEER SDRAL188.7000193.8000187.3000191.8000+1.7585,240
WPAY.ST  
WESTPAYAL2.34002.45002.34002.3700+1.288,415
FirstPrev[1]2NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Swedishbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Swedishbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Swedishbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Swedishbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.